Apartamenty w Gdańsku

W ucieczce od codziennej bieganiny, dla odprężenia i nabrania sił w pełnym jodu - klimacie morskim, najpiękniejsze miasto nadbałtyckie jakim jest Gdańsk, zaprasza na wypoczynek.

Doskonale usytuowane apartamenty w Gdańsku oferują luksusowe warunki, najwyższy komfort i atrakcyjne ceny.

Doskonała lokalizacja w samym centrum umożliwia łatwy dostęp do największych atrakcji oraz plaży. Stay-In-Apartments to nowocześnie, przestronne apartamenty na wynajem dla tych, którzy kochają Gdańsk lub chcą poznać Gdańsk. Dla każdego, kto chce się poczuć jak we własnym domu, zupełnie swobodnie i z zapewnioną prywatnością na czas pobytu, proponujemy nasze apartamenty na wynajem. Nasze Apartamenty są bezkonkurencyjną alternatywa dla ciasnych pokoi hotelowych, przestronne wnętrza naszych apartamentów pozwolą na wspólne przebywanie całej rodziny, grupki przyjaciół bądź współpracowników, z jednoczesnym zachowaniem prywatności w każdej z wydzielonych sypialni.
Nasze apartamenty w Gdańsku dostosowane są do potrzeb różnorodnych rodzin lub grup turystów czy biznesmenów. Do dyspozycji oddajemy apartamenty od 4 do 8-osobowe.

Dołożyliśmy wszelkich starań, by każdy był urządzony nowocześnie i gustownie. Naszym gościom możemy zaproponować sypialnie z łóżkami oddzielnymi, łożem typu king-size oraz łóżkami piętrowymi. Na strefę dzienną składa się salon otwarty na kuchnię, w której można wygodnie przyrządzić posiłek mając do dyspozycji wszelkie potrzebne naczynia i narzędzia.
Na naszej stronie internetowej można dokładnie obejrzeć zdjęcia obiektu, którego dotyczy wynajem i bezpiecznie dokonać rezerwacji online przez system PayPal bądź kartą kredytowa.

Apartamenty są zlokalizowane blisko Starego Miasta, w samym centrum życia kulturalnego, w pobliżu galerii sztuki, teatrów, kin, muzeów oraz innych atrakcji zapewniających udany pobyt w Gdańsku. Nie ma piękniejszego miasta na polskim wybrzeżu niż Gdańsk. Apartamenty wynajmowane na krótszy lub dłuższy pobyt pozwolą poznawać i powracać do tego niepowtarzalnego miejsca, szczycącego się imponującą historią, pięknymi plażami, znakomitymi restauracjami i czystym powietrzem.

Zapraszamy !

Zespół Stay-In Apartments
Email: info@stay-in.pl
Tel: 0048 881 457 267